Terugblik #Impact 2019 (voorheen Sonrise)

Wat hebben we een fantastische week op het veld van Haarlem Hoog/ Haarlem Laag gehad. Over het algemeen genomen waren er elke dag rond de 25 kinderen waarvan veel uit de buurt. Ook de ouders bleven soms de hele middag gezellig op het veld. Er zijn veel spelletjes gedaan, er is veel geknutseld en geschminkt. De vossenjacht op dinsdag was geweldig, wat een fantasie zit er toch in verschillende mensen van onze kerk, ongekende kwaliteiten. Alle 10 de vossen zijn gevonden. Donderdag was er de buikschuifbaan en ondanks de frisse wind stonden de kinderen in de rij om in hun badpak of zwembroek over de natte zeepbaan te schuiven. Niet te stoppen, maar om 17.00 uur was het toch voorbij en werd BBQ opgebouwd. Jammer, maar rond 17.45 uur begon het te regenen en steeds harder. We moesten wel schuilen in de tent, dat was best knus als haringen in een ton. Ank was jarig en had een ijsco-wagentje laten komen en iedereen getrakteerd op een heeeeerlijk ijsje. Om 20.45 uur was het redelijk droog en kon alles opgeruimd worden. We kijken terug op een zeer gezellige week met een geweldig sporters- en vrijwilligersteam. Dank aan alle sporters en alle vrijwilligers. Met elkaar is het ons gelukt. Groet, Regina Nagtegaal

foto: boksles op dinsdagmiddag